TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.03.2016, Në orën: 17:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 186 herë

Titulli : VW Polo

Çmimi : 2,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 200

Ekstra : ABS, Immobiliser

Përshkrimi

Shes veture polo 1.6 benzin viti 2000 km 240000 rexhistrim 10 muj vetura shum e ruajtyr si brenda dhe jasht shitet urgjent

SHPALLJET TJERA