TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.03.2016, Në orën: 19:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 558 herë

Titulli : mercedes 250 dizel

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 250

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 350,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1991

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Mercedes 250 2.5dizel esht i ruajtur si jasht ashtu dhe brendaa posedon Abs,shiber,centrall,hidraulik,pasqyre elektonike,fellne,llajsne të gjeraa si dhe dy par shmigavac të bardh dhe të zi dhe dypar gomaa
Regjistrim deri më:25.05.2016
Pres blers serioz
Viber044954021

SHPALLJET TJERA