TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.03.2016, Në orën: 20:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 947 herë

Titulli : 550 Euro Dhoma fjetje Modele te reja viber +377 44 799 989

Çmimi : 550 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Dhoma fjetje me cmime speciale porosit mund ti beni edhe per mes telefonit transportin dhe montimin e bejm ne gjithe Teritorin e Kosoves tel 044 222 451 ipko 049 49 40 30 si dhe mund te na kontaktoni ne viber +377 44 799 989 Falemnderit per mirekuptimin tuaj.

SHPALLJET TJERA