TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.03.2016, Në orën: 12:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3357 herë

Titulli : VW Passat CC 2.0 TDI DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Passat CC 2.0 TDI, DSG Panoram I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* VW Passat CC 2.0 TDI DSG

* Viti i prodhimit 2010
* MULTIFUNKSION
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION Plus ma i madhi Navi
* Karrikat ALKANTARA - Lekur
* KROMPAKET
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* Perde mrapa,ne menyr automatike
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne Highline
* VebastoAutosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965

SHPALLJET TJERA