TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.03.2016, Në orën: 20:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 954 herë

Titulli : Rakovica 65

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Makina Bujqësore & Pyllore

Përshkrimi : Shes Rakovicen 65 modeli 1990 nuk asht e perdorur shum e kam rujt per qef siq po shihet ne foto,eshte Hidraulik dhe posedojme dokumente.
Pres bleres serioz.
Qmimi me marreveshje.

SHPALLJET TJERA