TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 11:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1928 herë

Titulli : Mercedes Benz

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 320,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

vetura gjendet ne gjendje shum te mir dhe shum e rujtme me tabela gjermane info 049180068

SHPALLJET TJERA