TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 13:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 476 herë

Titulli : shpija ne shitje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Përshkrimi : Shpija ne shitje me 9 ari trual dhe me 2.hymje bojm.dhe.ndrim me.ndonje.banes apo.lokal

SHPALLJET TJERA