TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 14:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2657 herë

Titulli : MERCEDES E 270 CDI - AUTOMATIC - TIPTRONIC

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 270 Diesel, Automatik-Tiptronik, ne gjendje te perkryer, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne. 

Mercedesi eshte shume i pastert, si interieri i brendshem poashtu edhe pamja e jashtme. 

Vetura ka ardhur nga Zvicra, me 1 vit rexhistrim


* Viti: 24.12.2002, i sapo rexhistruar 1 vit
* Model i avansuar - ELEGANCE
* Motori: 2.7 CDI - Diesel ( motori me i suksesshem i Mercedes-it - motor me zingjire )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Automatik-Tiptronik + S + W 
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale, para dhe mprapa
* Tempomat 
* Navigacion
* Karrikat lëkurë
* Karrikat rekario elektronike me memorie
* Komanda ne timon
* AUX Pack
* ABS
* SRS
* Servo
* Airbag
* Mbeshtetese te dores para dhe mbrapa
* Drita Xenon BiXENON me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me sinjalizues, kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte
* Display MP3 multi Radio 
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht 
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas 
* Telefon te integruar ne ELEGANCE Pack 
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te Mercedes-it 16 " me 4 goma te reja
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues

Vetura per cdo gje eshte 100% e sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari....

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00. 

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 045 979 900 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA