TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 14:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 835 herë

Titulli : SHES GOLF 5 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5 2.0 TDI, i regjistuar KS si dhe eshte i regjistuar KASKO. vetura posedon klima tronik karrika me nxemje cd mp3, goma te reja te dimrit. me nje fjal eshte FULL

SHPALLJET TJERA