TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3126 herë

Titulli : VW Golf 4 sdi 1.9 rks 1 muj 98

Çmimi : 3,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet golfi sdi 1.9 ne gjendeje shum te mir me rks deri me 10/04/2016 posedon edhe fellnet me goma bejm ndrrim edhe me vetura tjera me ndrrim qmimi 3500
Nr viber 044/437/586 ose 049/900/781

SHPALLJET TJERA