TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4335 herë

Titulli : BMW 530 Xd 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

shes bmw 530xd viti 30.04.2007automatik tiptroik rks ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike vetura posedon goma treja dimri. si dhe rezerv tveres treja 4x4 start stop xenon lekur navi tmadh dvd cd mp3 aux komand timon tempomat drita brava drita pasqyre si dhe ne interier pasqyret anti refles dhe i palohen me nje fjal vetura osht full opsion vetura nuk esht hipotek mund te perkthet menjher te noteri
viber +37745897449
049795725
045897449

SHPALLJET TJERA