TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 780 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0tdi DSG sportline

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura është ne gjendje shume te mire optike dhe teknike.
Ka dy pare goma per vere dhe dimer te reja, dritat bi-xenon automatike servisin e kryer par 2 javesh nuk ka nevoje per asnje investim

SHPALLJET TJERA