TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4560 herë

Titulli : Fiat punto 1.9 jtd rks 5 muaj vp 04

Çmimi : 2,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Fiat punto 1.9 jtd dizell vp 2004 rks 5 muaj
Ne gjendje te mir teknike
Shpenzim minimale
Posedon klim abs airbag
servo vollan levizes posht lart
Gjamat me rrym goma te mira etj
Nr tel
044735777
049735777
Dhe ne wiber ne ipko

SHPALLJET TJERA