TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2254 herë

Titulli : MERCEDES-BENZ E klas 280 cdi, EVO, AVANDGARD

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 280

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2800

Viti : 2007

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ E klas 280 cdi, Modeli EVO AVANDGARDE

Vetura Posedon; Klimatronik dy zonale, Senzora parkimi para e mas, Shiber, 2 qelsa, nxemje ne sedile, Tempomat, Navigacion, sedilet me ilkur, Komanda ne timon, Xenon Bi Xenon, xhamat me rrym, senzor shiu, Pasqyret me rrym dhe i palon me rrym ne Parking, etj etj. ne gjendje shum te mir dhe te rujtne pa asni vrejtje,

Perkthimi i menjehershum nuk esht hipotek

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA