TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 927 herë

Titulli : VW TIGUAN 2.0 TDi, AUTOMATIK, 4x4, i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

VW TIGUAN 2.0 TDi, AUTOMATIK, 4x4, i doganuar

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, Tauschscreen cd radio me 6 cd, xhamat me rrym, pasqyret me rrym dhe palohen ne parking me rrym, SENZORA PARKIMI PARA E MAS dhe Parkohet ne menyre elektronike vetura vet ( parkassist ), modeli SPORT STYLE, 103 kw 140 ps, 4x4, etj etj.

Vetura esht ne gjendje shum te mir dhe te rujtne pa asnje defekt

Mund te shitet edhe me TVSH

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA