TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 15:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1362 herë

Titulli : BMW benzin edhe plin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 27,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1990

Përshkrimi

Shes veturen BMW viti prodhimit 1990 benzin dhe plin. Vetura esht shm ne gjendje te rregullt dhe shitet shum lir per shkak qe ka mu zhvendos prej Kosoves edhe nuk me nevoitet.. Per me shum informata jeni te mir se ardhur te shikoni dhe ta provini.

SHPALLJET TJERA