TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 17:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 197 herë

Titulli : samsung s4 16 gb i bardh

Çmimi : 140 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet samsung s4 16 gb urgjent me qmim te volitshem i ardhur nga zvicra shum i shpejtt ne gjendje te rregullt pa asni grith ka foli te gjamitt mbrojtse permas adapter original 2.0 ampera qe mbush telin ma shpejtt dhe baterin e mann shum po thujse i rih mund te thirni edhe viber pres blers serioz

SHPALLJET TJERA