TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 17:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 40 herë

Titulli : opel astra H

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 172

Motori (kubik) : 1.7 cdti

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes opel astra 1.7 cdti -ti t kuqe ngjyr e zez metalike viti 2005 rks 9muj kilometra 171 t karantuara Vetura posedon: klimatronik ,bord kompjuter , esp,abs,air bag, tempomat , komand timon , chamat dhe pasqyret elektrike , cd radio, xhama para dhe mbas me nxemje , timoni me levizje posht lart dhe para mbas , po ashtu edhe ulset me levizje sipas nevojes , reflektor , fellne , goma t reja te sapo vendosura . E servisuar n gjendje perfekte .. Mundsi ndrimi

SHPALLJET TJERA