TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.03.2016, Në orën: 19:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 235 herë

Titulli : shiten

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shiten makinat per punimin e akullit te ardhura nga ch kemi 18 litra dhe 30 litra ju mirpresim!!

SHPALLJET TJERA