TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 01:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 555 herë

Titulli : Golf 4 TDI (DI) te kuqe 4x4

Çmimi : 3,399 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet vetura e ardhur nga zvicrra
Eshte ne form perfekte, me te gjitha serviset e kryera. Dhe kilometrat e garantuara.
Per informata ju lutem na kontaktoni ne keta numra.

SHPALLJET TJERA