TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 19:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 469 herë

Titulli : Shes golf 2 1.6 dizell

Çmimi : 900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 12,345

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1987

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shes golfin ka regjistrim deri me 16 10 2016 per ma shum muni me pa prej ores 7 deri ne 14 gjodit vlen te ceket eshte shum i shtrengun dhe ska korizion goma te mira

SHPALLJET TJERA