TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 13:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1269 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDi, AUTOMATIK, full opcion

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

VW PASSAT 2.0 TDi, AUTOMATIK, full opcion

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, NAVIGACION, Cd shallzher, Komanda ne timon, SENZORA PARKIMI PARA E MAS, 4 xhamat me rrym, pasqyret me rrym, XENON BI XENON Lleda para e mas, Tempomat, Bordkompjuter, libra te servisit, etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne

Vetura mund te shitet me TVSH

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA