TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 13:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3620 herë

Titulli : Audi a3 2.0 tdi SportBack Full extra 2011

Çmimi : 9,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

SHES Audi a3 Sportback 2.0 TDI 103kw 140ps 6 shpejtsi, viti i prodhimit 2011, xenon-bixenon, leda para-mrapa, klimatronik 2 senzonale, ulse me nxemje, timon multifunskional, navigacion, aux, tempomat, bordcomputer mulitfunksional, start-stop automatik, telefon te integruar, fellne me goma te reja te veres, 2 qelsa etj.
Vetura eshte FULL EXTRA e posaardhur nga gjermania dhe ne gjendje perfekte. Kilometra te grantuara me liber servisi dora e pare prej fabrikes. Pa dogan BK

SHPALLJET TJERA