TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 13:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1538 herë

Titulli : NISSAN MICRA 1.5 DCI IPO SA DOGANUR & RKS

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Micra

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2004

Përshkrimi

NISSAN MICRA 1.5 DCI
ABS
ESP
AIRBAG
ALARM
SERVO
CENTRALL
KLIME
RADIO CD MP3
MBYLLJE QENRORE
BORD KOPJUTR
DRITARET ELEKTRONIKE
VITI I PRODHIMIT NE FUND 2003
IPO SA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR DERI
10--03--2017
REGJISTRIMI I PAR NE RKS
NE GJENDJE PERFEKTE
044506506

SHPALLJET TJERA