TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 13:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1795 herë

Titulli : Vw Golf 4 1.9 tdi 170.000km te garantuara

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes golf 4 1.9 tdi me njo te kuqe 74 kw, viti i prodhimit 2002, kilometra 170.000 te garantuara me liber servisi shiqo fotot dhe mund te verifikohet ku te doni, klimatronik, karrika me nxemje, esp, bordcomuter, gjamat elektronik etj.
Vetira eshte e doganuar dhe e regjistruar ne Kosove me daten 08.02.2016 ka regjistrim fiks 1 vit eshte e ardhur na gjermania. Eshte ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet. Bk

SHPALLJET TJERA