TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 13:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3097 herë

Titulli : URGJENT SHES Opel Astra -05

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes veturen Opell Astra 1.4 benzine
vetura ka regjistrim deri 16/05/2016
vetura eshte ne gjendje te rregullt
per me shum informata na kontaktoni
qmimi eshte fix 3700 euro
tel. 044 367 479 dhe
viber +377 44 367 479

SHPALLJET TJERA