TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 14:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 359 herë

Titulli : Shes dhe Ndrroj VW Lupo 1.0 benzin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Lupo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 184,000

Motori (kubik) : 1.0

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes VW Lupo 1.0 benzin e sapo ardhur nga zvicra pa dogan eshte ekstra sport dhe shum e rujatur
Per me shum na kontaktoni ne 044-558-985 si dhe ne viber : 049-822-790
Bejm edhe Ndrrim

SHPALLJET TJERA