TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 16:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1590 herë

Titulli : Audi A4, 2003, automatik+tiptronik

Çmimi : 5,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.9 TDI

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler

Përshkrimi

Shes automjetin Audi A4, 2003, automatik+tiptronik i ardhur nga Zvicra para dy vitesh dhe ne gjendje shume te ruajtur. Është model Quatro por pa 4x4. Posedon goma te reja te dimrit dhe servisin e përfunduar duke përfshire edhe ndërrimin e vajit te transmisionit.
Çmimi është 5.550 euro. Për blerës serioz mund te arrijmë marrëveshje me dy palët fituese.

Automjeti posedon:
Audi A4, quatro
Motorri Dizel 1.9 TDI
Ngjyra: Hiri
Transmisioni: Automati + tiptroni (me 6 shpejtesi + shpejtesin prapa)
Klima tronik - automatik;
Frenim abs
Xhamat me hapje elektrike
Mbyllje te dyrve qendrore
Gomat e reja te dimrit (plus një set te verës)
Fellne 17” (coll)
I importuar nga Zvicrra
Regjistrim: deri ne Shtator 2016

Ju faleminderit!

SHPALLJET TJERA