TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 19:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1384 herë

Titulli : Mercedes A 200 Cdi Avangarde i sapo ardhur nga Gje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Mercedes A Clase " Avangarde " A 200 CDI 103 KW 140 PS ,
I sapo ardhur nga Gjermania ,
Pa Dogan , Dogana e akciza i bohet 1900 euro
203.000 kilometëra të kaluara te garantuara ,
Me liber servist të Gjermanis ,
Viti i prodhimit , 2004 ,
Dritat me xenon ,
Klima automatik ,
Ndrrusin , Manuel ,
Dritaret me komanda ,
Pashqyret Elektronike ,
Tempomat ,
Bord computer ,
Abs ,
Air bag ,
Alarm ,
Fellne me goma te rreja .
Sisat e xhamit me senzor ,
Parking senzor ,
kukën tërheqëse ,

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA