TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 19:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3649 herë

Titulli : VW Up -13

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Lupo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet Vetura volkswagen up 1.0 2013
Vetura ësht servisuar dhe mirbajtur ne porsche qe nga 00km deri më tani
Vetura Posedon: Klim Abs Eds Tsc etj
Per me shum shiqo fotot
Per qdo info: 044 691 298 045 566 409

SHPALLJET TJERA