TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 11:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1544 herë

Titulli : BMW M5

Çmimi : 11,500 €

Cmimi në zbritje : 9000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW M5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 370,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

vetura gjendet ne tabela te huja dhe esht ne gjendje shum te mir te rregullt 049180068

SHPALLJET TJERA