TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 01:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 230 herë

Titulli : Troje ne Cagllavice

Çmimi : 164,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet toka ne Cagllavice, 13.64 ari, ne kete toke mund te ndertohet ka rryme dhe uje. Gjindet afer stadiumit te futbollit.

SHPALLJET TJERA