TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 10:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3835 herë

Titulli : audi a4 2.0tdi

Çmimi : 7,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

audi a4 2.0 tdi klimautronik goma treja fellne abs centrall xenon bixenon navigacion senzora para dhe mbrapa rexhistrim 1 vit tplot me libra te servisit servisin e kryer komplet km tgarantuara shum i tuajtur si mbrenda ashtu dhe jasht ndrrim nuk boj qmimi fiks 7999.

SHPALLJET TJERA