TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 10:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1583 herë

Titulli : BMW X5 3.0 Diesel Automatic Tiptronic full extra

Çmimi : 22,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes
Veturen
BMW
3.0
Diesel
Automatic
Tiptronic
Klimatronic
Navi
Senzora
Komanda timoni
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Full extra
Me dogan dhe homologim te kryer
Viti prodhimit muaji 10 viti 2007
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA