TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 12:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1694 herë

Titulli : VW TOURAN 2.0 TDI DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 173

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Përshkrimi

Ngjyra bardh metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , bordkompjuter , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj
TEL:+377 44 535 442 , +386 49 400 503

SHPALLJET TJERA