TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 16:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 288 herë

Titulli : PEUGEOT 307

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi


Çmimi : 3 800€
Kategoria : Vetura
Modeli : Peugeot 307
Ngjyra : Kaltert
Nr. i dyerve : 5
Lloji i veturës : Automjet
Marshi : Manual
Karburanti : Naftë
Kilometrazha : 250,000
Motori (kubik) : 1600
Viti : 2006
Përshkrimi : PEUGEOT 307 1.6 dizel(naft)

•MANUAL•
•KLIM DY ZONALE•
•TIMON ME LEVIZJE POSHT E LART•
•KOMANDA NE TIMON•
•SENZORA TE SHIUT•
•SENZORA MRAPA VETURES•
•DRITA MJEGULLE•
•ABS DHE ESP•
•AIR BAG•
•ME CENTRALL•
•XHAMA PARA DHE MRAPA ME NXEMJE•
•PASQYRET ME RRYM•
•PASQYRET MBYLLEN PASI MBYLLET AUTOMJETI•
•MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE•
•DY QELSA ME TELEKOMAND•

Info ne 045/314/041

SHPALLJET TJERA