TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 20:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3512 herë

Titulli : Mercedes s320 dizel cdi

Çmimi : 5,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet mercedesi s320 cdi full opcione ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i regjistruar rks edhe 7 muaj

SHPALLJET TJERA