TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.03.2016, Në orën: 20:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2101 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 tdi RKS

Çmimi : 4,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

shes golf 4 dizell 1.9 tdi me klim central kater gjamat me rym esb abs ne gjendje shum te mir RKS plot ni vit i ruajtur shum mbrenda dhe jasht kater goma tmira me alu fellne me gjitha serviset e bera qmimi me ndrim 4500 +37744820029

SHPALLJET TJERA