TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 01:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2561 herë

Titulli : MERCEDES C220 CDI FACE LIFT AUTOMATIK MODEL 2005

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2005

Përshkrimi

MERCEDES C220 CDI FACE LIFT - MODEL 2005

VETURA OSHT MODEL 2005-2008

I DOGANUAR DHE REGIISTRUAR NE TABELA RKS

REGJISTRIM DERI NE QERSHOR 2016

NUK OSHT KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 26.12.2004 MODEL 2005

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK - TIPTRONIK
**KLIMA FUNKSIONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x10
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**I MIREMBAJTUR DHE SERVISUAR NE MERCEDES

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

SHPALLJET TJERA