TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 13:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1471 herë

Titulli : Vw touran 2.0 tdi dsg 7 ulse

Çmimi : 6,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 19,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Vw touran 2005
2.0 tdi dsg
Gjendja perfekt
Tel 044 207 526
049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA