TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 14:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3309 herë

Titulli : Mercedes Benz C-220 CDI i padoganuar

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

Mercedes Benz ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i posaardhur nga Gjermania
Posedon:
*Klimatronik
*Automatik tiptronik
*Nxemje ne ulse
*4x Gjama elektrik
*Airbag
*ESP
*ABS

SHPALLJET TJERA