TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 14:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1359 herë

Titulli : MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK -07

Çmimi : 9,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2007

Përshkrimi

MERCEDES B 180 CDI
ABS
ESP
AIRBAG
ALARM
KLIME
RADIO CD MP3
FELLNE
GOMA TE REJA
IPO SA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR
KM TE GARANTUARA
NE GJENDJE PERFEKTE
044929797

SHPALLJET TJERA