TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 18:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 116 herë

Titulli : VW Golf 6 TDI 2010

Çmimi : 11,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2010

Përshkrimi

VW Golf 6 1.6 TDI highline rks regjistrim 1 vjet qe 1 jav osht doganu e regjistruI I Importuar nga Gjermania.

* VW Golf 6 1.6 TDI highline
* Viti i prodhimit 2010

-Servisin e vogel + servisin e madh sapo te perfunduar
- Nuk ka nevoj per as edhe nje investim

-Km : 140.000 me LIBER SERVISIT

-Rypin Rebrazni komplet me pompa te nderruar me garancion deri ne 90.000 km nga fabrika

* Senzora Para dhe Mbrapa
-Senzora parkimi
-senzora shiut
* KLIMATRONIC
* Alufelga
* Tempomat
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/memory card/aux/bt-audio/NAVI/
-Touch screen Display
* Goma te Reja
-PARK ASSIST ( PARKOHET VET )
• Kamer mrapa Me display te veqant
-Led ner karriga

-Drita mjegulles
-Halogenkat dhezen ncilen an e kthen timonin
-Dritat me rregullim tnaltesis

-I ardhun nga GJERMANIA
-Viti i par N RKS
-Me tabela RKS
-Ne emrin tim Personal
-Perkthimi mund te behet menjeher

Postuar nëpërmjet celularit.

Nr. 044172323

SHPALLJET TJERA