TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.03.2016, Në orën: 21:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 281 herë

Titulli : Opel Vectra C

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime

Përshkrimi

Opel vectra'c 2.2
Viti 2004
E ardhur nga zvicrra
Regjistrim edhe 1 vit
Me komplet servis
Gjendje te rregullt
Goma tdimrit dhe te vers
Kilometrazha 250.000
Ekonomike
Qmimi 4.000€
+377 45 604 007

SHPALLJET TJERA