TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 15:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1228 herë

Titulli : Fiat Punto

Çmimi : 1,920 €

Cmimi në zbritje : 1900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Frande Punto

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 2,000

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2000

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Fiat punto 1.2 Benzin, Vetura eshte shume ekonomike dhe ne gjendje teknike dhe optike shume te mire, Vetura posedon keto funksione :
Air Bag
Mbyllje qendrore (Central)
Klim Funksionale
Timon Servo me levizje.
Opsionin City per levizje te timon me te leht
Gjamat e vetures myllja dhe hapja ne menyre elektronike.

Vetura shpenzon shume pak dhe ka regjistrim deri ne muajin e 12 te 2016 vetura nuk është ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjher.

SHPALLJET TJERA