TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 15:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 825 herë

Titulli : Shitet Ford Fiesta 1.2 16V 499 euro

Çmimi : 499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 50,000

Motori (kubik) : 1.200

Viti : 1996

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shitet urgjentisht ford Fiesta 1999 1.2 16V ne gjendje shum te mire e ardhur nga Zvicra posedon dokumentet ne rregull ka klim, arobig ,kasetofon me CD dhe Radio qmimi 499 euro

SHPALLJET TJERA