TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 18:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 317 herë

Titulli : opel Astra H 1.7 ekoflex 2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : opel Astra 1.7 H ekoflex 1.7 110 PS.
Klima Automatik mbyllje qenrore
dy qelsät 202000 klm.me lieber te servisit
Sensor shiu CD.mp3
Edition 111
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike


SHPALLJET TJERA