TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 18:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 292 herë

Titulli : SHITET KASTOFONI JVC CD PLAYER

Çmimi : 55 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shitet kastofoni jvc shum i mir dhe shum lehte i perdorshum kastofoni ka dhe komandus per ma shum informata na kontaktoni ! Çmimi i diskutushum .

SHPALLJET TJERA