TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 18:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 246 herë

Titulli : opel Astra 1.7 H ekoflex vitit.2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : shitet a po ndrrohet opel Astra 1.7 H ekoflex
po se don klim automatik
dy qelsät
202000 te kalume me liber te servisit
senzora shiu
xhamat e errt fabrikisht
mbyllje qenrore
Bord kompjuter
ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
fellne me goma te reja vere
CD mp3
Bluetooth per kyqje telefoni
etc.

SHPALLJET TJERA