TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 21:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1686 herë

Titulli : Audi A4 2,5 disel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2,5

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Audi A4 2,5 disel ne gjendje shum te mir ,i ka te nrrume rrypin kryesor me pump e me gjith shapanera pare 3000km punon shum mir,180 ps motorri dhe menjaqi ne gjendje te mir,mundemi me ba ndrrim me vetur ma te lir deri ne 2000 eurotlf 049647488 mundeni me thirr edhe ne viber,shitet nga personi privat

SHPALLJET TJERA